domů > produkty > Kondenzátory > Elektrické kondenzátory s dvojitou vrstvou (EDLC), > EEC-F5R5H684
EEC-F5R5H684
EEC-F5R5H684
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEC-F5R5H684 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEC-F5R5H684
Výrobce Panasonic
Popis CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number EEC-F5R5H684 Výrobce Panasonic
Popis CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17856 pcs Datový list EEC-F Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 5.5V
Tolerance -20%, +80% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.846" Dia (21.50mm) Série F
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEC-F5R5H684-ND
EECF5R5H684
P12916
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.374" (9.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 50 Ohm @ 1kHz Detailní popis 680mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 50 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 85°C
kapacitní 680mF