domů > produkty > Kondenzátory > Elektrické kondenzátory s dvojitou vrstvou (EDLC), > EEC-F5R5U155
EEC-F5R5U155
EEC-F5R5U155
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEC-F5R5U155 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEC-F5R5U155
Výrobce Panasonic
Popis CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number EEC-F5R5U155 Výrobce Panasonic
Popis CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21249 pcs Datový list NF Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 5.5V
Tolerance -20%, +80% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.846" Dia (21.50mm) Série NF
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EECF5R5U155
P11063
Provozní teplota -25°C ~ 70°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 30 Ohm @ 1kHz Detailní popis 1.5F (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
kapacitní 1.5F