domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC1J101LB
EEU-FC1J101LB
EEU-FC1J101LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC1J101LB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC1J101LB
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC1J101LB Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 476333 pcs Datový list EEUFC1J101LB View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 347.8mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 535mA @ 100kHz