domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC1J102
EEU-FC1J102
EEU-FC1J102
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC1J102 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC1J102
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC1J102 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 90260 pcs Datový list EEU-FC1J102 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 2.078A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.77A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUFC1J102
P10355
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 36 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.398" (35.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace Automotive