domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > ERA-2ARC243X
ERA-2ARC243X
ERA-2ARC243X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-2ARC243X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ERA-2ARC243X
Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 24K OHM 0.25% 1/16W 0402
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number ERA-2ARC243X Výrobce Panasonic
Popis RES SMD 24K OHM 0.25% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.25%
teplotní koeficient ±10ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0402
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série ERA-2A
Režim panel 24 kOhms Příkon (W) 0.063W, 1/16W