ERA-2ARC2610X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERA-2ARC2610X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERA-2ARC2610X |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RES SMD 261 OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ERA-2ARC2610X | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 261 OHM 0.25% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.25% |
| teplotní koeficient | ±10ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | ERA-2A |
| Režim panel | 261 Ohms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Ostatní jména | ERA-2ARC2610X-ND ERA2ARC2610X P18214TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.016" (0.40mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 261 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |