domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - Varistory, MOV > ERZ-V07D151
ERZ-V07D151
ERZ-V07D151
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERZ-V07D151 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ERZ-V07D151
Výrobce Panasonic
Popis VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ERZ-V07D151 Výrobce Panasonic
Popis VARISTOR 150V 1.75KA DISC 7MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 705844 pcs Datový list ERZ-V07D151 View All Specifications
Kategorie Ochrana obvodu Varistorové napětí (typ) 150V
Varistorové napětí (Min) 135V Varistorové napětí (Max) 165V
Série ZNR® Obal Bulk
Paket / krabice Disc 7mm Ostatní jména ERZV07D151
P7248
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet okruhů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Maximální DC voltů 125V Maximální AC voltů 95V
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 13J Detailní popis 150V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Aktuální - Překročení 1.75kA Kapacitní @ Frekvence 500pF @ 1kHz