ERZ-V07D201
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ERZ-V07D201 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ERZ-V07D201 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ERZ-V07D201 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 735540 pcs | Datový list | ERZ-V07D201 View All Specifications |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 200V |
| Varistorové napětí (Min) | 185V | Varistorové napětí (Max) | 225V |
| Série | ZNR® | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Disc 7mm | Ostatní jména | ERZV07D201 P7188 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 170V | Maximální AC voltů | 130V |
| Energie | 17.5J | Detailní popis | 200V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm |
| Aktuální - Překročení | 1.75kA | Kapacitní @ Frekvence | 200pF @ 1kHz |