HC2-HP-DC48V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HC2-HP-DC48V-F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HC2-HP-DC48V-F |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | HC2-HP-DC48V-F | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8521 pcs | Datový list | HC Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 38.4 VDC |
| Vypnout napìtí (Min) | 4.8 VDC | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 250VAC - Max | Série | HC |
| Doba uvolnění | 20ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -50°C ~ 70°C |
| vypínací čas | 20ms | Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | - | Detailní popis | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole |
| Kontakt Rating (aktuální) | 7A | Materiál kontaktu | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) | Coil Voltage | 48VDC |
| Typ cívky | Non Latching | Odpor cívky | 2.6 kOhms |
| Coil Power | 900 mW | Coil Current | 18.5mA |