HC2-HPL-AC12V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HC2-HPL-AC12V-F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HC2-HPL-AC12V-F |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | HC2-HPL-AC12V-F | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6553 pcs | Datový list | HC Series Datasheet |
| Kategorie | Relé | Zapnout napìtí (Max) | 9.6 VAC |
| Vypnout napìtí (Min) | 3.6 VAC | styl koncovky | PC Pin |
| spínací napětí | 250VAC - Max | Série | HC |
| Doba uvolnění | 20ms | Typ relé | General Purpose |
| Obal | Bulk | Provozní teplota | -50°C ~ 60°C |
| vypínací čas | 20ms | Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | LED Indicator | Detailní popis | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Through Hole |
| Kontakt Rating (aktuální) | 7A | Materiál kontaktu | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Kontaktní formulář | DPDT (2 Form C) | Coil Voltage | 12VAC |
| Typ cívky | Non Latching | Coil Power | 1.2 VA |
| Coil Current | 100mA |