UNR32A100L
UNR32A100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UNR32A100L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number UNR32A100L
Výrobce Panasonic
Popis TRANS PREBIAS NPN 100MW SSSMINI3
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number UNR32A100L Výrobce Panasonic
Popis TRANS PREBIAS NPN 100MW SSSMINI3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4423 pcs Datový list UNR32A1
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 50V
VCE Saturation (Max) @ IB, IC 250mV @ 300µA, 10mA Transistor Type NPN - Pre-Biased
Dodavatel zařízení Package SSSMini3-F1 Série -
Resistor - emitorová základna (R2) 10 kOhms Rezistor - základna (R1) 10 kOhms
Power - Max 100mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SOT-723 Ostatní jména UNR32A100LTR
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence - Přechod 150MHz
Detailní popis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 80mA 150MHz 100mW Surface Mount SSSMini3-F1 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V
Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 500nA Proud - Collector (Ic) (Max) 80mA