UNR32A500L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UNR32A500L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UNR32A500L |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | TRANS PREBIAS NPN 100MW SSSMINI3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | UNR32A500L | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 841186 pcs | Datový list | UNR32A5 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) | 50V |
| VCE Saturation (Max) @ IB, IC | 250mV @ 300µA, 10mA | Transistor Type | NPN - Pre-Biased |
| Dodavatel zařízení Package | SSSMini3-F1 | Série | - |
| Rezistor - základna (R1) | 10 kOhms | Power - Max | 100mW |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | SOT-723 |
| Ostatní jména | UNR32A500LCT | Typ montáže | Surface Mount |
| Frekvence - Přechod | 150MHz | Detailní popis | Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 80mA 150MHz 100mW Surface Mount SSSMini3-F1 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 160 @ 5mA, 10V | Aktuální - sběratel Cutoff (Max) | 500nA |
| Proud - Collector (Ic) (Max) | 80mA |