domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 100RX30220MGC16X25
100RX30220MGC16X25
100RX30220MGC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 100RX30220MGC16X25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 100RX30220MGC16X25
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number 100RX30220MGC16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72659 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série RX30
Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.1A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 130°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 130 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C kapacitní 220µF