domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 100RX3022M8X11.5
100RX3022M8X11.5
100RX3022M8X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 100RX3022M8X11.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 100RX3022M8X11.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 100RX3022M8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 479151 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série RX30
Ripple Current @ Low Frequency 121mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 220mA @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 100RX3022M8X115
Provozní teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 670 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitní 22µF Aplikace Automotive