100YXA1M5X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 100YXA1M5X11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 100YXA1M5X11 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 100YXA1M5X11 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5207 pcs | Datový list | Lead Forming CodesYXA Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | YXA |
| Ripple Current @ Low Frequency | 15mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 22.5mA @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Paket / krabice | Radial, Can | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.079" (2.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 1µF | Aplikace | General Purpose |