domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 100YXF0.47MEFCT15X11
100YXF0.47MEFCT15X11
100YXF0.47MEFCT15X11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 100YXF0.47MEFCT15X11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 100YXF0.47MEFCT15X11
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number 100YXF0.47MEFCT15X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1200363 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecYXF Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série YXF
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 0.47µF Aplikace General Purpose