domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 10YXG680MEFCTA8X16
10YXG680MEFCTA8X16
10YXG680MEFCTA8X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10YXG680MEFCTA8X16 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 10YXG680MEFCTA8X16
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 10YXG680MEFCTA8X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 496185 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecYXG Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série YXG
Ripple Current @ Low Frequency 462mA @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 87 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose