10YXG680MEFCTS10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 10YXG680MEFCTS10X12.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 10YXG680MEFCTS10X12.5 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL |
Product parameter
| Part Number | 10YXG680MEFCTS10X12.5 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 386735 pcs | Datový list | Lead Forming Codes SpecYXG Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | YXG |
| Ripple Current @ Low Frequency | 475.75mA @ 120Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Tape & Box (TB) |
| Paket / krabice | Radial, Can | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 80 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 680µF | Aplikace | General Purpose |