160YXF100MEFC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 160YXF100MEFC16X25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 160YXF100MEFC16X25 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 600 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 160YXF100MEFC16X25 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 90102 pcs | Datový list | Lead Forming Codes SpecYXF Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 160V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.630" Dia (16.00mm) | Série | YXF |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 33 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 100µF | Aplikace | General Purpose |