domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 160YXF100MEFCGC16X25
160YXF100MEFCGC16X25
160YXF100MEFCGC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 160YXF100MEFCGC16X25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 160YXF100MEFCGC16X25
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number 160YXF100MEFCGC16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 89559 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecYXF Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 160V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série YXF
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose