domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 16JXF1800MEFC10X25
16JXF1800MEFC10X25
16JXF1800MEFC10X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16JXF1800MEFC10X25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16JXF1800MEFC10X25
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 16V T/H
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 16JXF1800MEFC10X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 16V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 123115 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecJXF Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série JXF
Ripple Current @ Low Frequency 1.026A @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3310
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 37 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C kapacitní 1800µF