domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 16JZV47M5X6.1
16JZV47M5X6.1
16JZV47M5X6.1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16JZV47M5X6.1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16JZV47M5X6.1
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 16JZV47M5X6.1 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série JZV
Ripple Current @ Low Frequency 54.4mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 170mA @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 700 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 47µF