domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 16SEV47M6.3X5.5
16SEV47M6.3X5.5
16SEV47M6.3X5.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16SEV47M6.3X5.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16SEV47M6.3X5.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number 16SEV47M6.3X5.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série SEV
Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 90mA @ 10kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Original-Reel® Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 1189-3071-6 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 47µF