domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 16SGV1000M16X16.5
16SGV1000M16X16.5
16SGV1000M16X16.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16SGV1000M16X16.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16SGV1000M16X16.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
(v amerických dolarech)
125 pcs250 pcs625 pcs875 pcs
1250 pcs3125 pcs6250 pcs12500 pcs
Product parameter
Part Number 16SGV1000M16X16.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série SGV
Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 756mA @ 10kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 1189-4093-2
16SGV1000M16X16.5-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 1000µF