domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 315VXR330MEFC35X30
315VXR330MEFC35X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 315VXR330MEFC35X30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 315VXR330MEFC35X30
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 38769 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number 315VXR330MEFC35X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 38769 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecVXR Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 315V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série VXR
Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.68A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose