315VXR330MEFCSN35X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 315VXR330MEFCSN35X30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 315VXR330MEFCSN35X30 |
|---|---|
| Výrobce | Rubycon |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 315VXR330MEFCSN35X30 | Výrobce | Rubycon |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 19455 pcs | Datový list | Lead Forming Codes SpecVXR Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 315V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | VXR |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.2A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.68A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Provozní teplota | -25°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 46 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 330µF | Aplikace | General Purpose |