domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 63ZL330MEFC12.5X25
63ZL330MEFC12.5X25
63ZL330MEFC12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 63ZL330MEFC12.5X25 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 63ZL330MEFC12.5X25
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 63ZL330MEFC12.5X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 138130 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZL Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série ZL
Ripple Current @ Low Frequency 1.018A @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 43 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose