domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 63ZL470MEFC12.5X30
63ZL470MEFC12.5X30
63ZL470MEFC12.5X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 63ZL470MEFC12.5X30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 63ZL470MEFC12.5X30
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number 63ZL470MEFC12.5X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92885 pcs Datový list ZL SeriesLead Forming Codes
Kategorie Kondenzátory Tolerance 470µF
Povrchová montáž Land Velikost 0.197" (5.00mm) Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série ZL Stav RoHS Bulk
Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose Ripple Current Polar
Polarizace Radial, Can Pitch - Konektor 63V
Paket / krabice - Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorů 1.2375A @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Výrobní číslo výrobce 63ZL470MEFC12.5X30 Životnost @ Temp. -
Impedance 39 mOhm Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
Rozšířený popis 470µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Resistance Series) ±20%
Popis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Aplikace 5000 Hrs @ 105°C