domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 80ZLJ220MG412.5X20
80ZLJ220MG412.5X20
80ZLJ220MG412.5X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 80ZLJ220MG412.5X20 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 80ZLJ220MG412.5X20
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 80ZLJ220MG412.5X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 127009 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 80V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série ZLJ
Ripple Current @ Low Frequency 875mA @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 34 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 62 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 220µF Aplikace General Purpose