domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 80ZLJ390M12.5X35
80ZLJ390M12.5X35
80ZLJ390M12.5X35
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 80ZLJ390M12.5X35 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 80ZLJ390M12.5X35
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL
(v amerických dolarech)
600 pcs
Product parameter
Part Number 80ZLJ390M12.5X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 99420 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 80V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série ZLJ
Ripple Current @ Low Frequency 1.43A @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 36 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 390µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 390µF Aplikace General Purpose