domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 80ZLJ47MT78X11.5
80ZLJ47MT78X11.5
80ZLJ47MT78X11.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 80ZLJ47MT78X11.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 80ZLJ47MT78X11.5
Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number 80ZLJ47MT78X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 384187 pcs Datový list Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 80V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série ZLJ
Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 290 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitní 47µF Aplikace General Purpose