JBXFE2G12MSSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JBXFE2G12MSSDSR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JBXFE2G12MSSDSR |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | JBXFE2G12MSSDSR | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1556 pcs | Datový list | JBX Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 830V |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 2 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome over Nickel |
| Série | JBX | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | SOU1617 | Orientace | G |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Počet poloh | 12 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | IP68 - Dust Tight, Waterproof | Funkce | Backshell, Cable Clamp |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7A | Materiál kontaktu | - |