JBXFE2G16MCSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JBXFE2G16MCSDSR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JBXFE2G16MCSDSR |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP |
Product parameter
| Part Number | JBXFE2G16MCSDSR | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1613 pcs | Datový list | JBX Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 730V |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 2 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome over Nickel |
| Série | JBX | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 16 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Funkce | Backshell, Cable Clamp | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 6A |