domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > CSR2512FG68L0
CSR2512FG68L0
CSR2512FG68L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSR2512FG68L0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CSR2512FG68L0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.068 OHM 1% 2W 2512
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number CSR2512FG68L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.068 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4729 pcs Datový list Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2512
Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Série CSR
Režim panel 68 mOhms Příkon (W) 2W
Obal Original-Reel® Paket / krabice 2512 (6432 Metric)
Ostatní jména CSR2512FG68L0DKR Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 68 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Složení Thick Film