domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > CSR2512FK25L0
CSR2512FK25L0
CSR2512FK25L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSR2512FK25L0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CSR2512FK25L0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.025 OHM 1% 2W 2512
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number CSR2512FK25L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.025 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 342287 pcs Datový list Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2512
Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Série CSR
Režim panel 25 mOhms Příkon (W) 2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2512 (6432 Metric)
Ostatní jména CSR 2 0.025 1% I