CSRN2010JT18L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSRN2010JT18L0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CSRN2010JT18L0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.018 OHM 5% 1W 2010 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CSRN2010JT18L0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.018 OHM 5% 1W 2010 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 353908 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±250ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) | Série | CSRN |
| Režim panel | 18 mOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2010 (5025 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 18 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film | Složení | Thick Film |