domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > CSRN2010JT36L0
CSRN2010JT36L0
CSRN2010JT36L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSRN2010JT36L0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CSRN2010JT36L0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.036 OHM 5% 1W 2010
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number CSRN2010JT36L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.036 OHM 5% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 485150 pcs Datový list Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±250ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2010
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) Série CSRN
Režim panel 36 mOhms Příkon (W) 1W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2010 (5025 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.030" (0.75mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 36 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film Složení Thick Film