domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RMCF0805FT806R
RMCF0805FT806R
RMCF0805FT806R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF0805FT806R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RMCF0805FT806R
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 806 OHM 1% 1/8W 0805
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number RMCF0805FT806R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 806 OHM 1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5943959 pcs Datový list Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0805
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série RMCF
Režim panel 806 Ohms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména RMCF0805FT806RCT Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 806 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film