RMCF0805FT820R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RMCF0805FT820R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RMCF0805FT820R |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 820 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs |
Product parameter
| Part Number | RMCF0805FT820R | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 820 OHM 1% 1/8W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | RMCF |
| Režim panel | 820 Ohms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | RMCF0805FT820RCT | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 820 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |