WW3FT50R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WW3FT50R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WW3FT50R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 50 OHM 3W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WW3FT50R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 50 OHM 3W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 217899 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) | Série | WW |
| Režim panel | 50 Ohms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | WW350FRCT WW350FRCT-ND WW3FT50R0CT |
Provozní teplota | -55°C ~ 350°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Moisture Resistant |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 50 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound |