domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > WW3FT820R
WW3FT820R
WW3FT820R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WW3FT820R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number WW3FT820R
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 820 OHM 3W 1% AXIAL
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number WW3FT820R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 820 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 256072 pcs Datový list Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±20ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Série WW
Režim panel 820 Ohms Příkon (W) 3W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména WW 3 820 1% R