WW3JT1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WW3JT1R00 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WW3JT1R00 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 1 OHM 3W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | WW3JT1R00 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1 OHM 3W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 225472 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) | Série | WW |
| Režim panel | 1 Ohms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 350°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound | Složení | Wirewound |