WW3JT22K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WW3JT22K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WW3JT22K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 22K OHM 3W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | WW3JT22K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 22K OHM 3W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 84485 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) | Série | WW |
| Režim panel | 22 kOhms | Příkon (W) | 3W |