domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > MMF204BRC18K
MMF204BRC18K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMF204BRC18K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MMF204BRC18K
Výrobce Yageo
Popis RES SMD 0.1% 0.4W MELF
(v amerických dolarech)
6000 pcs
Product parameter
Part Number MMF204BRC18K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 0.1% 0.4W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 166836 pcs Datový list MMF Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.1%
teplotní koeficient ±15ppm/°C Dodavatel zařízení Package MELF
Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Série MMF
Režim panel 18 kOhms Příkon (W) 0.4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice MELF, 0204
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 18 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Složení Metal Film
Související produkty
  • Část#:MMF204BRC1K
  • Výrobci:Yageo
  • Popis:RES SMD 0.1% 0.4W MELF