MMF204BRC191K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMF204BRC191K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MMF204BRC191K |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 0.1% 0.4W MELF |
Product parameter
| Part Number | MMF204BRC191K | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 0.1% 0.4W MELF | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 159033 pcs | Datový list | MMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±15ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | MELF |
| Velikost / Rozměry | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) | Série | MMF |
| Režim panel | 191 kOhms | Příkon (W) | 0.4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | MELF, 0204 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 191 kOhms ±0.1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film | Složení | Metal Film |