Z8F6401PM020SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Z8F6401PM020SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Z8F6401PM020SC |
|---|---|
| Výrobce | Zilog |
| Popis | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP |
Product parameter
| Part Number | Z8F6401PM020SC | Výrobce | Zilog |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5425 pcs | Datový list | Z8F640x/480x/320x/240x/160x Specification |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Rychlost | 20MHz | Série | Encore!® |
| RAM Size | 4K x 8 | Typ programu Paměť | FLASH |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 40-DIP (0.620", 15.75mm) |
| Ostatní jména | 269-3149 | oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) | Počet I / O | 31 |
| EEPROM Velikost | - | Detailní popis | eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH |