Z8F6402AR020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Z8F6402AR020EC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Z8F6402AR020EC |
|---|---|
| Výrobce | Zilog |
| Popis | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | Z8F6402AR020EC | Výrobce | Zilog |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 4560 pcs | Datový list | Z8F640x/480x/320x/240x/160x Specification |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Rychlost | 20MHz | Série | Encore!® |
| RAM Size | 4K x 8 | Typ programu Paměť | FLASH |
| Obal | Tray | Paket / krabice | 64-LQFP |
| Ostatní jména | 269-3203 | oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) | Počet I / O | 46 |
| EEPROM Velikost | - | Detailní popis | eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH |