P1330R-333K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P1330R-333K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P1330R-333K |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 33UH 568MA 538 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | P1330R-333K | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 33UH 568MA 538 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 69405 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm) | stínění | Unshielded |
| Série | P1330R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | P1330R-333K TR 500 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite | Výrobní standardní doba výroby | 17 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 1kHz |
| indukčnost | 33µH | Výška - Sedící (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Detailní popis | 33µH Unshielded Inductor 568mA 538 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 538 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 568mA |
| Proud - Saturace | 270mA |