P1330R-393H
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P1330R-393H s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P1330R-393H |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 39UH 488MA 600 MOHM |
Product parameter
| Part Number | P1330R-393H | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 39UH 488MA 600 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 40461 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm) | stínění | Unshielded |
| Série | P1330R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | P1330R-393H TR 500 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 39µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.145" (3.68mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 39µH Unshielded Inductor 488mA 600 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 600 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 488mA | Proud - Saturace | 270mA |