P1330R-334H
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P1330R-334H s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P1330R-334H |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM |
Product parameter
| Part Number | P1330R-334H | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 34608 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm) | stínění | Unshielded |
| Série | P1330R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | P1330R-334H TR 500 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 330µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.145" (3.68mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 330µH Unshielded Inductor 179mA 4.8 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 4.8 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 179mA | Proud - Saturace | 57mA |